• Pouze po telefonickém domluvení schůzky - Po-Ne: 8:00-20:00 hod.
  • Dubská 1635, 415 01 Teplice
  • 777-142-240

  KARAVANY TEPLICE – CENTRUM obytných vozů

  Společnost KARAVANYTEPLICE.CZ Vám nabízí komplexní služby v oblasti karavanů. Tedy prodej, výkup karavanů, nabídku příslušenství, poradenství a dále. Naleznete nás kousek od Teplic v Čechách – viz. KONTAKT. V každém případě na těchto stránkách vždy najdete to aktuální, co se nejenom u nás, ale především v zahraničí kolem karavanů děje. Sledujeme trendy za vás a přinášíme vám vždy to, co je IN.

  NAŠE SLUŽBY

  • prodej použitých karavanů
  • dovoz karavanů na objednávku
  • prodej nových karavanů
  • prodej příslušenství
  • zajištění/pomoc s financováním nákupu
  • ke každému karavanu zajišťujeme revize plynu i elektriky
  • PRODEJ A MONTÁŽ SOLÁRNÍCH PANELŮ
  • možnost financování protiúčtem
  • výkup značek HOBBY, FENDT, KNAUS
  • poradenství
  • servisní služby
  • montáž zakoupeného příslušenství
  • ke každému karavanu zajišťujeme evidenční kontrolu a prohlídku STK
  • PRODEJ A MONTÁŽ ELEKTRICKÝCH POHONŮ
  o_nas_prvni_obr_600x399
  recenze_knaus_sport_580_qs_600x350

  DOMLUVTE SE S NÁMI SCHŮZKU A SDĚLTE NÁM VAŠE PŘEDSTAVY

  Příjemní a jméno

  E-mail

  Telefonní číslo

  Výrobce, popř. model

  Možný rok výroby

  Možný čas schůzky

  Po odeslání Vašeho požadavku vás budeme kontaktovat (do 48 hodin). Následně si domluvíme upřesnění schůzky, kde rozebereme vaše požadavky a naše možnosti.
  OTEVÍRACÍ DOBA
  Nedělemob., e-mail
  Pondělí8:00 - 20.00 hod.
  Úterý8:00 - 20.00 hod.
  Středa8:00 - 20.00 hod.
  Čtvrtek8:00 - 20.00 hod.
  Pátek8:00 - 20.00 hod.
  Sobota8:00 - 20.00 hod.

  100% PROVĚŘENÉ KARAVANY

  Zakládáme si na kompletních informacích/historii prodávaných karavanů

  JEDINEČNÉ CENOVÉ NABÍDKY PŘI POROVNÁNÍ CENA vs. VÝKON

  Náš tým je prozákaznicky zaměřen, tedy vždy v momentě nákupu se díváme očima budoucích majitelů

  POMOC S FINANCOVÁNÍM

  Pomáháme Vám s případným financováním u nás zakoupených karavanů

  VÝKUP S MOŽNOSTÍ PROTIÚČTU

  Provádíme výkupy karavanů, kdy je možné po vzájemné domluvě využít výkup jako formu protiúčtu při nákupu karavanů od nás.

  NÁKUP NA OBJEDNÁVKU

  Zajišťujeme nákup karavanů na základě zákaznické specifikace/objednávky. 

  ČASOVÁ FLEXIBILITA

  Plně se Vám přizpůsobíme. Naše heslo: “… náš zákazník, náš pán …” 

  Máte dotazy ? Zavolejte nám!
  777-142-240

  8 komentářů

  • Dobrý den, děkuji Vám za telefonickou pomoc při výběru karavanu.

  • Kulhánek Jaromír

   Chtěl bych poděkovat p.Šámalovi za profesionální přístup při prodeji karavanu,který jsem u něho kupoval.Inzerce na internetových stránkách odpovídá skutečnosti.Doporučuji všem,kdo shání karavan.

  • V létě jsme s manželkou začali přemýšlet o novějším karavanu. Hned nás zaujala nabídka karavanů zn. Hobby od Karavanyteplice. Já jsem velkým příznivcem této značky. Při první prohlídce nás zaujal model Hobby 460 Easy. Přístupem pana Šámala jsme byli velmi nadšeni a ve spojení s nabídkou karavanů jsme měli jasno od koho si nový koupíme. I přes to jsme se byli podívat na jiné karavany od jiných prodejců. Čím více jsme prodejců navštívili, tím více jsme se ujišťovali, že koupit karavan od Karavanyteplice bude nejlepší volba. Jeho služby a karavany které prodává neměli v našich očích konkurenci a že jsme prodejců a karavanů poznali mnoho. Karavany, které pan Šámal prodává jsou ve stavu nových karavanů. Karavan který jsme zakoupili my, byl dovezen ze zahraničí. Trochu jsem měl obavy z kolečka, které mě bude čekat z přihlášením. Avšak služby pana Šámala jsou skutečně nadstandardní. Při podepsání kupní smlouvy jsem dostal desky, ve kterých byly všechny potřebné dokumenty k přihlášení. Tyto jsem dal na magistrátu k přihlášení a za týden jsem si vyzvedl nový technický průkaz a značku. Dnes již máme náš karavan doma a každý kdo přijede nevěří, že není nový. Jestli přemýšlíte o koupi nového karavanu doporučuji kontaktovat Karavanyteplice.

  • Dobrý den , chtěl bych poděkovat p.Šámalovi za perfektní přístup. Od prvního kontaktu po předání karavanu vše přesně podle domluvy. Po dlouhé době člověk , který splní co slíbí a obchod pro něj nekončí předáním peněz . Vybraný karavan HOBBY 460 přivezl , předvedl , zajistil veškerou dokumentaci k přihlášení (STK , ev.kontrola , revize plynu a elektřiny) a čistý karavan předal . Pro ostatní ,kteří také hledají karavan , mohu jen doporučit.

  • Moc děkuji panu Šámalovi za úžasný karavan http://www.karavanyteplice.cz/karavany/hobby-540-ufe-r-v-2009-mover-predstan/. Dlouho a detailně jsme si prohlíželi karavany od různých prodejců. Pan Šámal nabízí o dvě třídy lepší vybavení a to za podstatně výhodnější ceny a vše v perfektním a zánovním stavu, včetně nemalého příslušenství, které už je v ceně. Ušetřili jsme opravdu hodně a máme to nejkrásnější, co se mi líbilo už od začátku našeho karavanového hledání. Také velmi oceňuji perfektní servis v podobě detailního zaškolení do fungování celého karavu a předání celé dokumentace, takže nemám už žádnou práci při registraci na magistrátu. Je určitě také fajn vědět, že v případě potřeby můžeme kdykoli zavolat i odkudkoli z dovolené 🙂
   Jsme nadšení a už se nemůžeme dočkat naší první cesty. Přejeme spousty dalších spokojených zákazníků a fanoušků do této famozní luxusní chaty na kolečkách. Naše první velká cesta bude ta svatební do Řecka na 3 týdny a následuje Maroko, která má být dle zkušeností dalších evropanů rájem pro cestování s karavanem.

  • Před pár týdny jsme se rozhodli pořídit náš první rodinný starší karavan, naše pouť začala zkoumáním parametrů, značek, vhodných sestav a cenových nabídek na internetu, poté jsme navštívili více prodejců s dobrými i méně dobrými zkušenostmi, až jsme dospěli k závěru, že se do těch Teplic prostě musíme jet také podívat,přestože to nebylo pro nás od Kladna nejblíže. Přístup pana Šámala z Karavanů Teplice nás velmi mile překvapil, od začátku nám podával naprosto přesné informace doplněné o mnoho rad a doporučení, takže bylo vidět, že se v oblasti dovozu karavanů opravdu vyzná. Během 10 dnů, které uběhly mezi naší domluvou a fyzickým předáním karavanu, zařídil nejen veškeré papírování nutné pro český TP a RZ, ale hlavně druhý kompletní předstan, který jako milovníci dvoutýdenních cyklodovolených v létě velmi užijeme. Vše klaplo dle ústní domluvy na 100 %, což v dnešní době není tak úplně běžné, že jsme z toho byli až dojati. S odstupem několika týdnů, kdy jsme testovali karavan na naší zahradě, máme již jasno v tom, že vše perfektně funguje! Teď již v klidu domova plánujeme první cestu a věříme, že touto referencí pomůžeme i jiným kupujícím najít si tu správnou cestu s “hobíkem ” za zády. DĚKUJEME! P.S. V kontrastu s touto zkušeností byl přístup úředníků Dopravního inspektorátu v Kladně, kteří neopomněli připomenout při každé příležitosti, že tam nemáme trvalý pobyt a že je svojí registrací velmi obtěžujeme, do Kladna prostě raději nechoďte-)

  • Doc. MUDr. Ondřej Ludka, Ph.D.

   Naprosto jedinečný prodejce karavanů, slušný, milý, spolehlivý, profesionální, prostě naprosto skvělý. Ještě jsem se s takovým člověkem a podnikatelem v životě nesetkal. Moc nám pomohl při výběru, poté nám prodal skvělý karavan HOBBY 460, který nemá chybu, je spolehlivý, bez závad a v perfektním stavu. Prodejem to ale neskončilo. V případě nouze nám kdykoli ochotně poradil a pomohl, naposledy při rozbitém oknu. Moc Vám pane Šámal za vše děkuji a vám všem, kteří přemýšlíte o koupi karavanu mohu tuto firmu jen doporučit, já už se budu obracet vždy jen na ně, respektive na pana Šámala. Než jsem se dostal k tomuto prodejci, tak jsem viděl ledasco, někdy to byla vyložená hrůza, proto Vám ještě jednou moc díky, cesta z Brna do Teplic stála za to.

  • Rád bych také touto cestou poděkoval panu Šámalovi za ochotu, příjemné jednání a vstřícnost, při koupi, nyní již našeho karavanu Hobby 460 UFE. Také bych rád poděkoval za ochotu kdykoliv s čímkoliv poradit, či za nabídku pomoci při řešení jakéhokoliv přání. Pokud někdo uvažuje o perfektním karavanu, vřele doporučuji tohoto prodejce. Karavan je v 100% stavu, s novou STK, revizí plynu a elektriky, a dokonce i s komplet doklady pro přihlášení. Zkrátka, kdo chce hobbíka, tak jedině z Teplic. Já jsem naprosto spokojen… 😉 👍