• Pouze po telefonickém domluvení schůzky - Po-Ne: 8:00-20:00 hod.
  • Dubská 1635, 415 01 Teplice
  • 777-142-240

  O nás

  VÍTEJTE NA KARAVANY TEPLICE

  Jsme firma, která se zaměřuje na import užitých i nových karavanů ze zahraničí v TOP stavu. Naše motto : “100% stav bez poškození s TOP interiérem.”.

  V posledních 5-ti letech došlo k vysokému nárůstu koupí karavanů u nás v ČR. Bohužel ruku v ruce s tímto nárůstem vznikly společnosti tvářící se jako sofistikovaní dodavatelé karavanů a s nimi spojených služeb bez znalostí dané problematiky. Naše společnost vychází z dlouholetých zkušeností a praxe jak v rámci nákupu, tak servisních činností. Jsme každý týden v zahraničí u našich partnerů, kde pro Vás vybíráme ty nejlepší karavany v poměru cena vs. vybavení – stav.

  Nejde nám jen o prodej karavanů, ale především o spokojeného zákazníka, který se k nám bude vracet jak při poradenství, tak při nákupu dalších příslušenství nebo při zhodnocení svého karavanu při montáži různých typů pojezdů či solárních panelů.

   — Vítězslav Šámal, majitel společnosti

  ZÁKLADNÍ HODNOTY

  Stěžejními prvky společnosti jsou :

  • Profesionální přístup.
  • Korektní jednání.
  • Nabídka kompletního příslušenství.
  • Poradenství a servisní služby.
  • Znalosti řešení v problematice karavanů.

  PŘEHLED Z MÉDIÍ

  NAŠE VÝHODY

  Jste již vlastníky karavanu a chcete udělat generační obměnu nebo si zvýšit komfort nákupem novějšího (u nás vybraného) ? Využijte naší nabídku s případnou možností protiúčtu !

  Díky našim partnerům v zahraničí a možnosti instalace dalších prvků na místě jsme schopni Vám dodat přesně Váš vysněný karavan. Neváhejte a využijte našich služeb. Domluvte si schůzku.

  Vzhledem k naší komplexnosti Vám nabízíme jak koupi dalšího příslušenství (viz. e-shop – např. nosičů kol, solárních panelů, elektrických pojezdů či markýz), tak jeho montáž přímo u nás v místě. Potom si stačí přijet a vyrazit rovnou na cestu. Domluvte si u nás schůzku.

  REFERENCE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

  NÁŠ TÝM

  Vítězslav Šámal
  majitel společnosti