• Pouze po telefonickém domluvení schůzky - Po-Ne: 8:00-20:00 hod.
 • Dubská 1635, 415 01 Teplice
 • 777-142-240

KARAVANY TEPLICE – CENTRUM obytných vozů

Společnost KARAVANYTEPLICE.CZ Vám nabízí komplexní služby v oblasti karavanů. Tedy prodej, výkup karavanů, nabídku příslušenství, poradenství a dále. Naleznete nás kousek od Teplic v Čechách – viz. KONTAKT. V každém případě na těchto stránkách vždy najdete to aktuální, co se nejenom u nás, ale především v zahraničí kolem karavanů děje. Sledujeme trendy za vás a přinášíme vám vždy to, co je IN.

NAŠE SLUŽBY

 • prodej použitých karavanů
 • dovoz karavanů na objednávku
 • prodej nových karavanů
 • prodej příslušenství
 • zajištění/pomoc s financováním nákupu
 • ke každému karavanu zajišťujeme revize plynu i elektriky
 • PRODEJ A MONTÁŽ SOLÁRNÍCH PANELŮ
 • možnost financování protiúčtem
 • výkup značek HOBBY, FENDT, KNAUS
 • poradenství
 • servisní služby
 • montáž zakoupeného příslušenství
 • ke každému karavanu zajišťujeme evidenční kontrolu a prohlídku STK
 • PRODEJ A MONTÁŽ ELEKTRICKÝCH POHONŮ
o_nas_prvni_obr_600x399
recenze_knaus_sport_580_qs_600x350

DOMLUVTE SE S NÁMI SCHŮZKU A SDĚLTE NÁM VAŠE PŘEDSTAVY

  Příjemní a jméno

  E-mail

  Telefonní číslo

  Výrobce, popř. model

  Možný rok výroby

  Možný čas schůzky

  Po odeslání Vašeho požadavku vás budeme kontaktovat (do 48 hodin). Následně si domluvíme upřesnění schůzky, kde rozebereme vaše požadavky a naše možnosti.
  OTEVÍRACÍ DOBA
  Neděle mob., e-mail
  Pondělí 8:00 - 20.00 hod.
  Úterý 8:00 - 20.00 hod.
  Středa 8:00 - 20.00 hod.
  Čtvrtek 8:00 - 20.00 hod.
  Pátek 8:00 - 20.00 hod.
  Sobota 8:00 - 20.00 hod.

  100% PROVĚŘENÉ KARAVANY

  Zakládáme si na kompletních informacích/historii prodávaných karavanů

  JEDINEČNÉ CENOVÉ NABÍDKY PŘI POROVNÁNÍ CENA vs. VÝKON

  Náš tým je prozákaznicky zaměřen, tedy vždy v momentě nákupu se díváme očima budoucích majitelů

  POMOC S FINANCOVÁNÍM

  Pomáháme Vám s případným financováním u nás zakoupených karavanů

  VÝKUP S MOŽNOSTÍ PROTIÚČTU

  Provádíme výkupy karavanů, kdy je možné po vzájemné domluvě využít výkup jako formu protiúčtu při nákupu karavanů od nás.

  NÁKUP NA OBJEDNÁVKU

  Zajišťujeme nákup karavanů na základě zákaznické specifikace/objednávky. 

  ČASOVÁ FLEXIBILITA

  Plně se Vám přizpůsobíme. Naše heslo: “… náš zákazník, náš pán …” 

  Máte dotazy ? Zavolejte nám!
  777-142-240

  23 komentářů

  • Dobrý den, děkuji Vám za telefonickou pomoc při výběru karavanu.

  • Kulhánek Jaromír

   Chtěl bych poděkovat p.Šámalovi za profesionální přístup při prodeji karavanu,který jsem u něho kupoval.Inzerce na internetových stránkách odpovídá skutečnosti.Doporučuji všem,kdo shání karavan.

  • V létě jsme s manželkou začali přemýšlet o novějším karavanu. Hned nás zaujala nabídka karavanů zn. Hobby od Karavanyteplice. Já jsem velkým příznivcem této značky. Při první prohlídce nás zaujal model Hobby 460 Easy. Přístupem pana Šámala jsme byli velmi nadšeni a ve spojení s nabídkou karavanů jsme měli jasno od koho si nový koupíme. I přes to jsme se byli podívat na jiné karavany od jiných prodejců. Čím více jsme prodejců navštívili, tím více jsme se ujišťovali, že koupit karavan od Karavanyteplice bude nejlepší volba. Jeho služby a karavany které prodává neměli v našich očích konkurenci a že jsme prodejců a karavanů poznali mnoho. Karavany, které pan Šámal prodává jsou ve stavu nových karavanů. Karavan který jsme zakoupili my, byl dovezen ze zahraničí. Trochu jsem měl obavy z kolečka, které mě bude čekat z přihlášením. Avšak služby pana Šámala jsou skutečně nadstandardní. Při podepsání kupní smlouvy jsem dostal desky, ve kterých byly všechny potřebné dokumenty k přihlášení. Tyto jsem dal na magistrátu k přihlášení a za týden jsem si vyzvedl nový technický průkaz a značku. Dnes již máme náš karavan doma a každý kdo přijede nevěří, že není nový. Jestli přemýšlíte o koupi nového karavanu doporučuji kontaktovat Karavanyteplice.

  • Dobrý den , chtěl bych poděkovat p.Šámalovi za perfektní přístup. Od prvního kontaktu po předání karavanu vše přesně podle domluvy. Po dlouhé době člověk , který splní co slíbí a obchod pro něj nekončí předáním peněz . Vybraný karavan HOBBY 460 přivezl , předvedl , zajistil veškerou dokumentaci k přihlášení (STK , ev.kontrola , revize plynu a elektřiny) a čistý karavan předal . Pro ostatní ,kteří také hledají karavan , mohu jen doporučit.

  • Moc děkuji panu Šámalovi za úžasný karavan https://www.karavanyteplice.cz/karavany/hobby-540-ufe-r-v-2009-mover-predstan/. Dlouho a detailně jsme si prohlíželi karavany od různých prodejců. Pan Šámal nabízí o dvě třídy lepší vybavení a to za podstatně výhodnější ceny a vše v perfektním a zánovním stavu, včetně nemalého příslušenství, které už je v ceně. Ušetřili jsme opravdu hodně a máme to nejkrásnější, co se mi líbilo už od začátku našeho karavanového hledání. Také velmi oceňuji perfektní servis v podobě detailního zaškolení do fungování celého karavu a předání celé dokumentace, takže nemám už žádnou práci při registraci na magistrátu. Je určitě také fajn vědět, že v případě potřeby můžeme kdykoli zavolat i odkudkoli z dovolené 🙂
   Jsme nadšení a už se nemůžeme dočkat naší první cesty. Přejeme spousty dalších spokojených zákazníků a fanoušků do této famozní luxusní chaty na kolečkách. Naše první velká cesta bude ta svatební do Řecka na 3 týdny a následuje Maroko, která má být dle zkušeností dalších evropanů rájem pro cestování s karavanem.

  • Doc. MUDr. Ondřej Ludka, Ph.D.

   Naprosto jedinečný prodejce karavanů, slušný, milý, spolehlivý, profesionální, prostě naprosto skvělý. Ještě jsem se s takovým člověkem a podnikatelem v životě nesetkal. Moc nám pomohl při výběru, poté nám prodal skvělý karavan HOBBY 460, který nemá chybu, je spolehlivý, bez závad a v perfektním stavu. Prodejem to ale neskončilo. V případě nouze nám kdykoli ochotně poradil a pomohl, naposledy při rozbitém oknu. Moc Vám pane Šámal za vše děkuji a vám všem, kteří přemýšlíte o koupi karavanu mohu tuto firmu jen doporučit, já už se budu obracet vždy jen na ně, respektive na pana Šámala. Než jsem se dostal k tomuto prodejci, tak jsem viděl ledasco, někdy to byla vyložená hrůza, proto Vám ještě jednou moc díky, cesta z Brna do Teplic stála za to.

  • Varvařovský

   Rád bych také touto cestou poděkoval panu Šámalovi za ochotu, příjemné jednání a vstřícnost, při koupi, nyní již našeho karavanu Hobby 460 UFE. Také bych rád poděkoval za ochotu kdykoliv s čímkoliv poradit, či za nabídku pomoci při řešení jakéhokoliv přání. Pokud někdo uvažuje o perfektním karavanu, vřele doporučuji tohoto prodejce. Karavan je v 100% stavu, s novou STK, revizí plynu a elektriky, a dokonce i s komplet doklady pro přihlášení. Zkrátka, kdo chce hobbíka, tak jedině z Teplic. Já jsem naprosto spokojen… ? ?

  • Koupily jsemkaravan od p. Šámal mohu jen doporučit perfektní přístup a perfektní jednání ten to pán je profík a ví co dělá jeho služby jsou na úrovni kdo chce karavan hobby tak se na něj klidně obraťte tím to mu děkujeme Beranovi z ústí nad labem.

  • Pro vsechny kdo shani karavan ve vybornem stavu, ve stredu jsem po domluve s panem Samalem prijel pro karavan az z C. Budejovic a musim jen chvalit joho pristup, predvedeni karavanu, vyrizeni vsech dokumentu, musim jen doporucit, od neho vyrizene dokumenty jsou perfektni a nemate na uradech s prihlasenim zadne problemy, jeste jednou doporucuji.

  • Mohu jenom doporučit firmu Karavany Teplice pana Šámala. Karavan jsme v neděli prohlédli a na středu bylo vše vyřízeno a připraveno k odvozu. Na čem jsme se domluvili bylo splněno, karavan je ve 100% stavu, vše funguje a kdykoliv se na pana Šámala obrátím s dotazem, tak je velice ochotný poradit.
   Ještě jednou díky.

  • Zdeněk kužela

   Kuželovi
   Chci poděkovat panu Šámalovi za profesionální a vstřícný přístup při výběru karavanu. Vše na čem jsme se domluvili tak platilo na 100%.Takovýchto slušných prodejců bohužel není mnoho. Nelitujeme delší cesty z Přerova do Teplic, protože jsme si dovezli krásného Hobbíka 540UFE. Za nás KARAVANY Teplice = p.Šámal = 1 . Můžeme jen doporučit zájemcům o koupi karavanu Hobby. Děkujeme.

  • Kuželovi
   Chtěl bych ještě touto cestou poděkovat panu Šámalovi za vstřícný a profesionální přístup při výběru a prodeji karavanu. Vybrali jsme si krásného Hobbíka 540 UFE a do týdne jsme si ho odváželi domů. Vše na čem jsme se domluvili 100% platilo a proto zájemcům o zakoupení karavanu Hobby můžeme jen doporučit . Takovýchto prodejců není mnoho. Cesta z Přerova do Teplic se jednoznačně vyplatila. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených a šťastných karavanistů . Kuželovi

  • Můžeme upřímně potvrdit všechny pozitivní recenze. Zakoupený karavan je přesně ve stavu jaký byl popsán v inzerátu a odprezentován osobně panem Šámalem. Karavan je s plnou výbavou a pan Šámal se nás nesnažil nikterak ovlivňovat či manipulovat s informacemi. Ze zkušenosti víme, že různí prodejci karavan “vykradou” a poté doplňky nabízejí jako nadstandard za další peníze (předstan, pojezd apod. ). Nic takového na nás v této firmě nikdo nezkusil. Zakoupený karavan byl za cenu běžnou a v plné výbavě, kterou původní majitelé zanechali. (nosič kol, přípojka na satelit, zvětšený zásobník vody atd. ). Vše je funkční k naší plné spokojenosti. Administrativa byla ze strany prodávajícího vzorně a precizně připravena. Doporučujeme s pozdravem rodina Novotných Praha

  • Taky jsem hledal karavan, až jsem zavítal na stránky KARAVANY TEPLICE. Je to pro mě trochu daleko, ale dobře jsem udělal. Děkuji panu Šámalovi za profesionální přístup a solidní jednání. Karavan jsem si přijel vybrat a prohlédnout a do týdne jsem si ho odvážel. Naprostá spokojenost a mohu vřele doporučit.

  • V. a V. Zubalovi

   Dobrý den , chtěli bychom tímto poděkovat panu Šámalovi za skvělý přístup při výběru a samotné koupi karavanu. Od prvního kontaktu po předání karavanu vše probíhalo podle domluvy. Námi vybraný karavan HOBBY 495 UL, předvedl , zajistil veškerou dokumentaci k přihlášení (STK , ev.kontrola , revize plynu a elektřiny) a dokonce nám i nabídl, kdyby bylo potřeba, pomoc při jakémkoli problému. Pro ty, kteří chtějí také kupovat karavan, můžeme jen doporučit.

  • Super jednání, bezproblémová domluva a finální prodej. Převod přímo v Teplicích, vše do 2 hodin. Dodatečně jsem zjistil chybějící úchyt na stan a byla potřeba drobná oprava, vše vyřešeno k mé spokojenosti. Určitě doporučuji. Kupoval-li bych jiný karavan, určitě bych se opět obrátil na pana Šámala i když to mám z ruky.

  • Jiří Konrád

   Dobrý den,chtěli bychom velice poděkovat p.Šámalovi za profesionální přístup při prodeji nyní našeho karavanu 440SF. Reagoval okamžitě na telefonáty,SMS zprávy a co se týče termínů předvedení,předání a vyřízení potřebných formalit,jak se domluvilo tak to taky bylo. Jen málo lidí v dnešní době má práci jako srdeční záležitost. Vřele doporučuji tuto firmu a když budu kupovat další karavan tak jen zde!! Moc děkujeme. s pozdravem manželé Konrádovi Mělník.

  • Jiří Richter

   Veliká spokojenost jak s výběrem karavanů, tak i s majitelem. Naše požadavky byly bezezbytku splněny k naší spokojenosti. Karavanek je nalesteny a snad bude sloužit mnoho dalších let. Hobby 495 UFE. Děkuji a již se těšíme na první výjezd.

  • Ladislav Hojda

   Supr jednání, vše podle předběžné dohody, výborný přítel na telefonu, bez problémů poradí a doporučí, koupili jsme pěkný karavan,foto odpovídalo skutečnosti. Pokud scháníte karavan volejte karavany teplice. Díky moc pane Šámal

   Hojdíci

  • Zakoupili jsme moderní karavan Hobby od firmy “Karavany Teplice”. S výrobkem jsme velmi spokojeni, i když se jednalo o bazarový prodej, je v mimořádně dobrém stavu. Mile překvapilo jednání s majitelem firmy, který vstřícně reagoval, zajistil kompletní dokumentaci o technickém stavu i revizích a zajistil i technickou kontrolu na STK. Pro další zájemce o koupi vřele doporučujeme.

   Jar.Křivánek

  • Děkujeme, že existují firmy jako Karavany Teplice. Při výběru karavanu jsme navštívili několik prodejců, ale p. Šámal a jeho přístup k zákazníkovi byl bezkonkurenční. Ocenili jsme velice ochotně jednání p. Šámala při výběru našeho prvního karavanu. Ochotně odpovídal na naše dotazy. Vše nám ukázal. Vřele doporučujeme firmu Karavany Teplice a moc děkujeme.
   Dastychovi, Pardubický kraj

  • Martin Rapavý

   100 % SPOKOJENOST. Vše od A do Z zařízeno, včetně podkladů k přepisu. Panu Šámalovi patří veliké díky. Kéž by všichni prodejci byli takový. Všem dalším zájemcům také vřele doporučujeme.

  • Karel Růžička

   Od února do května jsem vybíral karavan, který splňuje mé i manželčiny představy. Oslovil jsem cca 10 prodejců, porovnával finanční náročnost a kvalitu přívěsů. Po všech jednáních jsem se vrátil zpět k panu Šámalovi Karavany Teplice. Koupil jsem krásný a zachovalý karavan Hobby 540 UL exelsior, ve kterém jsme kempovali 3 měsíce. pan Šámal doplnil karavan sprchou, upravil vnitřní svícení dle našeho přání. Vždy ochotně poradil a navedl kudy vede elektrika, když přestala svítit koncová lampa. byl to jen konektor. Má profesionální přístup a jeho firmu mohu doporučit . Jezdím s karavanama 40 let. Karel Růžička.