• Pouze po telefonickém domluvení schůzky - Po-Ne: 8:00-20:00 hod.
  • Dubská 1635, 415 01 Teplice
  • 777-142-240

O nás

VÍTEJTE NA KARAVANY TEPLICE

Jsme firma, která se zaměřuje na import užitých i nových karavanů ze zahraničí v TOP stavu. Naše motto : „100% stav bez poškození s TOP interiérem.“.

V posledních 5-ti letech došlo k vysokému nárůstu koupí karavanů u nás v ČR. Bohužel ruku v ruce s tímto nárůstem vznikly společnosti tvářící se jako sofistikovaní dodavatelé karavanů a s nimi spojených služeb bez znalostí dané problematiky. Naše společnost vychází z dlouholetých zkušeností a praxe jak v rámci nákupu, tak servisních činností. Jsme každý týden v zahraničí u našich partnerů, kde pro Vás vybíráme ty nejlepší karavany v poměru cena vs. vybavení – stav.

Nejde nám jen o prodej karavanů, ale především o spokojeného zákazníka, který se k nám bude vracet jak při poradenství, tak při nákupu dalších příslušenství nebo při zhodnocení svého karavanu při montáži různých typů pojezdů či solárních panelů.

 — Vítězslav Šámal, majitel společnosti

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Stěžejními prvky společnosti jsou :

  • Profesionální přístup.
  • Korektní jednání.
  • Nabídka kompletního příslušenství.
  • Poradenství a servisní služby.
  • Znalosti řešení v problematice karavanů.

PŘEHLED Z MÉDIÍ

NAŠE VÝHODY

Jste již vlastníky karavanu a chcete udělat generační obměnu nebo si zvýšit komfort nákupem novějšího (u nás vybraného) ? Využijte naší nabídku s případnou možností protiúčtu !

Díky našim partnerům v zahraničí a možnosti instalace dalších prvků na místě jsme schopni Vám dodat přesně Váš vysněný karavan. Neváhejte a využijte našich služeb. Domluvte si schůzku.

Vzhledem k naší komplexnosti Vám nabízíme jak koupi dalšího příslušenství (viz. e-shop – např. nosičů kol, solárních panelů, elektrických pojezdů či markýz), tak jeho montáž přímo u nás v místě. Potom si stačí přijet a vyrazit rovnou na cestu. Domluvte si u nás schůzku.

REFERENCE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

NÁŠ TÝM

Vítězslav Šámal
majitel společnosti
Tato webová stránka používá soubory cookie a žádá vás o jejich povolení/odsouhlasení, aby byla zachována plnohodnotná funkčnost webu.